Про компанію

      ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка»

Директор, Заслужений лікар України Люля Ігор Іванович

21050, м. Вінниця, вул. Грушевського, 16,

Тел./факс (0432) 67-02-28, реєстратура 67-27-41,

e-mail:oblstomat@mеtа.ua

Серед багатьох медичних стоматологічних закладів області акціонерне товариство «Обласна стоматологічна поліклініка» займає особливе місце. З  1960 року цей стоматологічний заклад дбає про здоров'я жителів Вінницької області, надаючи якісну спеціалізовану амбулаторно-поліклінічну допомогу. Водночас - це осередок підготовки висококваліфікованих стоматологів в заочній інтернатурі, а також стажування медичних фахівців даного профілю з усього регіону.

Лікарі поліклініки працюють у сфері терапевтичної, пародонтологічної,  хірургічної, ортопедичної, ортодонтичної та дитячої стоматології. У практику роботи постійно впроваджуються інноваційні методи лікування з використанням найпередовіших матеріалів і техніки.

Кабінети поліклініки оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє на високому рівні і безболісно надавати усі види стоматологічних послуг. Рентгенологічний кабінет обладнаний найсучаснішим томографом Hyperion X5 (Італія), а також радіовізіографом для цифрової рентгенографії.

       У зв’язку з тим, що закладу доводиться працювати в умовах епідемії такого загрозливого захворювання як COVID-19, персоналом поліклініки неухильно виконуються додаткові заходи безпеки при наданні стоматологічної допомоги, які мінімізують ризики захворювання для пацієнтів і медперсоналу (використання одноразових халатів, шапочок, респіраторів, хірургічних масок, захисних окулярів, щитків, дотримання принципів соціального дистанціювання, дезінфекція поверхонь та приміщень після кожного пацієнта).

Досягнення медичного закладу в професії відзначені численними нагородами: міжнародною відзнакою «The ENTERPRISE of the YEAR» («Підприємство року») від Міжнародної рейтингової асоціації «Standard Chartered Rating» GmUH (Німеччина) 2014-2020рр., від Асамблеї ділових кіл України, дипломами всеукраїнських програм «Золоті руки України», «Флагман сучасної медицини», «Зірка якості», «Підприємство року».

За 2020-2021 рр. обласна стоматологічна поліклініка в Національному рейтингу якості товарів і послуг визнана кращим підприємством України 2020 р., а за висновком Національного бізнес-рейтингу – лідером галузі в медичній сфері.

В стоматологічній поліклініці працюють справжні професіонали, які допоможуть без болю і якісно отримати необхідне лікування.

Успіхи та досягнення ТОВ «Обласна стоматологічна поліклініка» нерозривно пов’язані з діяльністю директора, Заслуженого лікаря України Ігоря Івановича Люлі, який доклав багато зусиль для того, щоб лікування в поліклініці було сучасним і професійним та відповідало світовим стандартам.

Люля І.І. - голова обласного осередку Асоціації стоматологів України, нагороджений орденом «За заслуги» ІІІ ступеню (2005 р.), вищою нагородою Товариства Червоного Хреста України «Почесна відзнака» (2011 р.), почесною відзнакою Асоціації стоматологів України «Орден Святої Аполонії» (2019 р.).

 Договір публічної оферти про надання медичних стоматологічних послуг можна ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ 

Популярні запити нашого сайту:

лікування зубів вінниця, стоматолог вінниця, дешево лікування зубів вінниця, зуби вінниця, протезування зубів вінниця, лікувати зуби вінниця, дитячий стоматолог вінниця, дитячий стоматолог вінниця, безболісне лікування зубів вінниця, імплант вінниця, Косметична реставрацію зубів Вінниця, хірургічна допомога Вінниця,імплантація зубів у Вінниці, ортопедична допомога у Вінниці, ортодонтична допомога в Вінниці, виправлення прикусу у дітей та дорослих у Вінниці, брекет-системи Вінниця, пародонтологічна допомога в Вінниці, лікування хвороб пародонту Вінниця, цифрова рентгенологічна діагностика зубів Вінниця, гігієнічне очищення у Вінниці, відбілювання зубів у Вінницілечение зубов винница, стоматолог винница, дешево лечение зубов винница, зубы винница, протезирование зубов винница, лечить зубы винница, детский стоматолог винница, дитячий стоматолог винница, безболезненное лечение зубов винница, имплант винница

ПрАТ «Обласна стоматологічна поліклініка»
Головний лікар, Заслужений лікар України Люля Ігор Іванович
Голова наглядової ради Соколова Анна Ігорівна
21050, м. Вінниця, вул. Грушевського, 16,
Тел./факс (0432) 67-02-28,
реєстратура 56-20-96,
e-mail:oblstomat@mеtа.ua
 
Акціонерне товариство "Обласна стоматологічна поліклініка" — провідний стоматологічний заклад області, який з 1960 року надає якісну висококваліфіковану спеціалізовану стоматологічну допомогу населенню Вінницької області. Одночасно — це база післядипломного навчання стоматологів у очній та заочній інтернатурі, стажування на робочому місці лікарів стоматологічного профілю.
Лікарі поліклініки надають стоматологічну допомогу з 5-ти спеціальностей: терапевтична, хірургічна, ортопедична, ортодонтична та дитяча стоматологія.
Кабінети поліклініки оснащені сучасним обладнанням, що дозволяє на високому рівні і безболісно надавати усі види стоматологічних послуг. Рентгенологічний кабінет обладнаний найсучаснішим томографом Hyperion X5 (Італія), а також радіовізіографом для цифрової рентгенографії.
Завдяки придбаному томографу значно поліпшилась якість діагностики та контроль в лікуванні ускладнених форм карієсу, захворювань пародонту, запальних захворювань та доброякісних новоутворень щелепно-лицьової ділянки. Він має найкращі показники серед всіх томографів, які працюють у Вінницькій області - максимальна HD якість (воксель 80 мкм); мінімальна доза опромінення та мінімальний час (QuickScan), зона сканування - 10х10 см.
У поліклініці упроваджені сучасні методи лікування і протезування зубів, включаючи ендодонтичне лікування під мікроскопом, протезування зубів з використанням імплантатів; депофорез гідроокису міді-кальцію при лікуванні радикулярних кіст щелеп, виправлення прикусу з використанням брекет-систем у будь — якому віці.
Суворе дотримання санітарно-епідеміологічного режиму повністю виключає ризик інфікування вірусним гепатитом, туберкульозом, ВІЛ та СНІДом.
У 2010-2018 рр. за даними Державного комітету статистики України поліклініка входить до «Ліги Кращих», отримавши статус «Підприємство року». 
Лікарі поліклініки співпрацюють у тісному контакті з науковими співробітниками ВНМУ імені М.І. Пирогова, «Інститутом стоматології» НМАПО імені П. Л. Шупика, а також з провідними страховими компаніями України («СГ ТАС», «Інго Україна», «Провідна», «Уніка», «Українська страхова група», «Фінанс Лайн», «УАСК «АСКА» та інші).
Серед численних нагород міжнародні відзнаки "The ENTERPRISE of the YEAR" ("Підприємство Року") від Міжнародної рейтингової асоціації "Standard Chartered Rating" GmbH (Німеччина) 2014-2018 рр., нагороди від Асамблеї Ділових Кіл України, дипломи всеукраїнських програм "Золоті руки України", "Флагман сучасної медицини". Поліклініка є постійним лауреатом регіональних конкурсів «Бізнес-еліта Поділля», перемагаючи  в номінація «Стабільність», «Довіра, «Якість», «Компанія лідер», «Вершина лідерства».
В стоматологічній поліклініці працюють справжні професіонали, які допоможуть без болю і якісно отримати необхідне лікування.
Поліклініку очолює Заслужений лікар України, голова обласного осередку Асоціації стоматологів України Люля Ігор Іванович.

 

шаблоны joomla

relief-265516 1920

relief-265516 1920